uszkodzone samochody z USA

Czy warto sprowadzać uszkodzone samochody z USA?

Auta ze Stanów Zjednoczonych cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Trzeba jednak pamiętać, że są one obecne także na innych polskich drogach. 

Czy warto sprowadzać uszkodzone samochody z USA?

Osoby, które chcą zarobić trochę pieniędzy kupują uszkodzone samochody z USA. Jest to duża okazja, ponieważ na aukcjach można często kupić nowoczesny pojazd w niskiej cenie. Jest to spowodowane głównie działalnością amerykańskich firm ubezpieczeniowych. Nawet po delikatnej stłuczce mogą one uznać szkodę całkowitą. W podobny sposób działają właściciele aut. Nawet niewielkie uszkodzenie sprawia, że chcą oni wymienić auto na nowe. Jest to też w pewnym stopniu związane ze stylem oraz warunkami życia, które panują w tym kraju. Warto zwrócić uwagę na fakt, że to przeważnie na aukcję trafiają uszkodzone samochody z USA. Na takiej aukcji można kupić naprawdę bardzo dobry samochód w niskiej cenie. Wiele firm zajmuje się sprowadzaniem uszkodzonych samochodów z USA oraz ich naprawą. Niezbędne części zamienne do naprawy pojazdu również są dostarczane z USA, najczęściej od razu z uszkodzonym pojazdem. Dzięki temu jest możliwe przeprowadzenie szybkiej oraz sprawnej naprawy. Osoby, które kochają amerykańską motoryzację powinny być zainteresowane ofertą importu uszkodzonego auta z USA. 

Wyposażenie amerykańskich aut

Bogatsze wyposażenie to czynnik, który również charakteryzuje auta z USA aukcje są miejscem, gdzie można wylicytować samochód. Samochody sprowadzane z USA to również europejskie marki, które zostały przeznaczone na rynek amerykański. Oznacza to, że mają one z reguły mocniejszy silnik oraz naprawdę ciekawe wyposażenie. Amerykańscy kierowcy stawiają przede wszystkim na luksus oraz komfort. Czasami na aukcji można trafić na model z niewielkim przebiegiem po zwykłej stłuczce. Zawsze jednak trzeba pamiętać, że na pierwszy rzut oka mogą nie być widoczne wszystkie uszkodzenia. Wątpliwości powinny się rozwiązać po wizycie u mechanika samochodowego, który postawi dokładną diagnozę i wyceni koszty naprawy. 

Zakup uszkodzonego pojazdu

W ten sposób można się cieszyć praktycznie nowym samochodem, który cechuje się dużą wydajnością. Kierowcy, którzy poszukują wyrafinowanego komfortu powinni zakupić kiedyś auto z USA. Dostępnych jest wiele serwisów aukcyjnych w Stanach Zjednoczonych. Służą one do wyszukiwania uszkodzonych oraz powypadkowych pojazdów z USA. Najczęściej w 40-stopowych kontenerach odbywa się transport samochodów z USA. W jednym kontenerze mogą się zazwyczaj zmieścić 3 pojazdy. Wiele jednak zależy od rodzaju samochodu oraz wielkości kontenera. Do Europy każdego roku transportowanych jest wiele tysięcy aut oraz motocykli. Należy jednak pamiętać, że uszkodzone auta z USA często są w dużo lepszym stanie niż pojazdy europejskie, które są sygnowane jako „bezwypadkowe”. Może się zdarzyć, że samochód ma jedynie uszkodzoną lampę lub złamany zderzak. Nawet coś takiego może być dla właściciela pretekstem do zakupu nowego auta. W Polsce zarobki są zdecydowanie mniejsze, dlatego większość osób nie może sobie na coś takiego niestety pozwolić. Drobne uszkodzenia można bardzo szybko naprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *